SW181004-1
SW181004-1 DB Unlimited
SW181004-1.pdf
Виробник: DB Unlimited
Description: SPEAKER 4OHM 1W TOP PORT 92DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm)
Shape: Round
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET)
Termination: Solder Pads
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Frequency - Self Resonant: 900Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Impedance: 4 Ohms
Power - Max: 1.2 W
Power - Rated: 1 W
Frequency Range: 900 Hz ~ 10 kHz
Efficiency - dBA: 92.00
Efficiency - Testing: 100mm
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
на замовлення 33 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 4OHM 1W TOP PORT 92DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm), Shape: Round, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Termination: Solder Pads, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Frequency - Self Resonant: 900Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Active, Impedance: 4 Ohms, Power - Max: 1.2 W, Power - Rated: 1 W, Frequency Range: 900 Hz ~ 10 kHz, Efficiency - dBA: 92.00, Efficiency - Testing: 100mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SW181004-1 SW181004-1 Виробник : DB Unlimited SW181004-1.pdf Speakers & Transducers Waterproof Spkr 4Ohm Round, Flush, 1-1.2
на замовлення 366 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
SW181004-1 SW181004-1 Виробник : DB Unlimited sw181004-1.pdf Speakers Waterproof Dynamic 1050Hz 1.2W 92dBA 4Ohm Round IP67 Solder Pad
товару немає в наявності