Продукція > KYOCERA AVX > SWAA100472M100B
SWAA100472M100B KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 4700uF; 100VDC; Ø35x100mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SNAP-IN
Capacitance: 4.7mF
Operating voltage: 100V DC
Body dimensions: Ø35x100mm
Tolerance: ±20%
Service life: 5000h
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: SWA
Operating current: 3.4A
Height: 100mm
Diameter: 35mm
Написати відгук
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 4700uF; 100VDC; Ø35x100mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SNAP-IN, Capacitance: 4.7mF, Operating voltage: 100V DC, Body dimensions: Ø35x100mm, Tolerance: ±20%, Service life: 5000h, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: SWA, Operating current: 3.4A, Height: 100mm, Diameter: 35mm.