SWAA100681M250B KYOCERA AVX Components
Виробник: KYOCERA AVX Components
SWAA100681M250B
Написати відгук
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 680uF; 250VDC; Ø35x100mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SNAP-IN, Capacitance: 680µF, Operating voltage: 250V DC, Body dimensions: Ø35x100mm, Tolerance: ±20%, Service life: 5000h, Operating temperature: -25...105°C, Manufacturer series: SWA, Operating current: 1.4A, Height: 100mm, Diameter: 35mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SWAA100681M250B Виробник : KYOCERA AVX Category: SNAP-IN electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 680uF; 250VDC; Ø35x100mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SNAP-IN
Capacitance: 680µF
Operating voltage: 250V DC
Body dimensions: Ø35x100mm
Tolerance: ±20%
Service life: 5000h
Operating temperature: -25...105°C
Manufacturer series: SWA
Operating current: 1.4A
Height: 100mm
Diameter: 35mm