Продукція > KYOCERA AVX > SWAB120472M160B
SWAB120472M160B
SWAB120472M160B KYOCERA AVX
SWA-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: SERIES: SWA/ CASE: B12/ CAP: 047
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 2.008" Dia (51.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.866" (22.00mm)
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 4.843" (123.00mm)
Capacitance: 4.7 mF
Voltage - Rated: 160 V
Ripple Current @ Low Frequency: 4.5 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 5.4 A @ 10 kHz
на замовлення 40 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SERIES: SWA/ CASE: B12/ CAP: 047, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 2.008" Dia (51.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.866" (22.00mm), Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 4.843" (123.00mm), Capacitance: 4.7 mF, Voltage - Rated: 160 V, Ripple Current @ Low Frequency: 4.5 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 5.4 A @ 10 kHz.