SWAB140222M350B KYOCERA AVX Components
Виробник: KYOCERA AVX Components
SWAB140222M350B
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 2200uF; 350VDC; Ø51x140mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Capacitance: 2.2mF, Operating voltage: 350V DC, Body dimensions: Ø51x140mm, Tolerance: ±20%, Service life: 5000h, Operating temperature: -25...105°C, Height: 140mm, Diameter: 51mm, Manufacturer series: SWA, Mounting: SNAP-IN, Operating current: 10.6A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SWAB140222M350B Виробник : KYOCERA AVX Category: SNAP-IN electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 2200uF; 350VDC; Ø51x140mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 2.2mF
Operating voltage: 350V DC
Body dimensions: Ø51x140mm
Tolerance: ±20%
Service life: 5000h
Operating temperature: -25...105°C
Height: 140mm
Diameter: 51mm
Manufacturer series: SWA
Mounting: SNAP-IN
Operating current: 10.6A