SWAB140333M050B KYOCERA AVX Components
SWA-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
SWAB140333M050B
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SERIES: SWA/ CASE: B14/ CAP: 033, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 2.008" Dia (51.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.866" (22.00mm), Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 5.630" (143.00mm), Capacitance: 33 mF, Voltage - Rated: 50 V, Ripple Current @ Low Frequency: 7.5 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 8.625 A @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 2.008" Dia (51.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.866" (22.00mm)
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 5.630" (143.00mm)
Capacitance: 33 mF
Voltage - Rated: 50 V
Ripple Current @ Low Frequency: 7.5 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 8.625 A @ 10 kHz