Продукція > KYOCERA AVX > SWAD150472M400B
SWAD150472M400B
SWAD150472M400B KYOCERA AVX
SWA-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: SERIES: SWA/ CASE: D15/ CAP: 047
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 2.992" Dia (76.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.252" (31.80mm)
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 6.024" (153.00mm)
Capacitance: 4.7 mF
Voltage - Rated: 400 V
Ripple Current @ Low Frequency: 20 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 28 A @ 10 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SERIES: SWA/ CASE: D15/ CAP: 047, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 2.992" Dia (76.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.252" (31.80mm), Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 6.024" (153.00mm), Capacitance: 4.7 mF, Voltage - Rated: 400 V, Ripple Current @ Low Frequency: 20 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 28 A @ 10 kHz.