SWAE170682M400B KYOCERA AVX Components
SWA-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
SWAE170682M400B
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SERIES: SWA/ CASE: E17/ CAP: 068, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 3.543" Dia (90.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.252" (31.80mm), Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 6.811" (173.00mm), Capacitance: 6.8 mF, Voltage - Rated: 400 V, Ripple Current @ Low Frequency: 26.5 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 37.1 A @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 3.543" Dia (90.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.252" (31.80mm)
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 6.811" (173.00mm)
Capacitance: 6.8 mF
Voltage - Rated: 400 V
Ripple Current @ Low Frequency: 26.5 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 37.1 A @ 10 kHz