Продукція > KYOCERA AVX > SWAE190104M080B
SWAE190104M080B
SWAE190104M080B KYOCERA AVX
SWA-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: SERIES: SWA/ CASE: E19/ CAP: 010
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 3.543" Dia (90.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.252" (31.80mm)
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 7.598" (193.00mm)
Capacitance: 100 mF
Voltage - Rated: 80 V
Ripple Current @ Low Frequency: 18.2 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 20.93 A @ 10 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SERIES: SWA/ CASE: E19/ CAP: 010, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 3.543" Dia (90.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.252" (31.80mm), Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 7.598" (193.00mm), Capacitance: 100 mF, Voltage - Rated: 80 V, Ripple Current @ Low Frequency: 18.2 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 20.93 A @ 10 kHz.