Продукція > KYOCERA AVX > SWAE190154M063B
SWAE190154M063B
SWAE190154M063B KYOCERA AVX
SWA-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: SERIES: SWA/ CASE: E19/ CAP: 015
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 3.543" Dia (90.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.252" (31.80mm)
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 7.598" (193.00mm)
Capacitance: 150 mF
Voltage - Rated: 63 V
Ripple Current @ Low Frequency: 20.5 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 23.575 A @ 10 kHz
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SERIES: SWA/ CASE: E19/ CAP: 015, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 3.543" Dia (90.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.252" (31.80mm), Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 7.598" (193.00mm), Capacitance: 150 mF, Voltage - Rated: 63 V, Ripple Current @ Low Frequency: 20.5 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 23.575 A @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SWAE190154M063B Виробник : KYOCERA AVX Components SWA-Series.pdf SWAE190154M063B
товару немає в наявності
SWAE190154M063B Виробник : KYOCERA AVX SWA-Series.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 150000UF 63V 20%