Продукція > KYOCERA AVX > SWLB080122M400B
SWLB080122M400B
SWLB080122M400B KYOCERA AVX
SWL-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: SERIES: SWL/ CASE: B08/ CAP: 012
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 2.008" Dia (51.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.866" (22.00mm)
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 3.268" (83.00mm)
Capacitance: 1.2 mF
Voltage - Rated: 400 V
Ripple Current @ Low Frequency: 4.2 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 5.88 A @ 10 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SERIES: SWL/ CASE: B08/ CAP: 012, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 2.008" Dia (51.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.866" (22.00mm), Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 3.268" (83.00mm), Capacitance: 1.2 mF, Voltage - Rated: 400 V, Ripple Current @ Low Frequency: 4.2 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 5.88 A @ 10 kHz.