Продукція > KYOCERA AVX > SWLB100122M450B
SWLB100122M450B
SWLB100122M450B KYOCERA AVX
SWL-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: SERIES: SWL/ CASE: B10/ CAP: 012
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 2.008" Dia (51.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.866" (22.00mm)
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 4.055" (103.00mm)
Capacitance: 1.2 mF
Voltage - Rated: 450 V
Ripple Current @ Low Frequency: 4.2 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 5.88 A @ 10 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SERIES: SWL/ CASE: B10/ CAP: 012, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 2.008" Dia (51.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.866" (22.00mm), Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 4.055" (103.00mm), Capacitance: 1.2 mF, Voltage - Rated: 450 V, Ripple Current @ Low Frequency: 4.2 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 5.88 A @ 10 kHz.