Продукція > KYOCERA AVX > SWLB120152M450B
SWLB120152M450B KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 1500uF; 450VDC; Ø51x120mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SNAP-IN
Capacitance: 1.5mF
Operating voltage: 450V DC
Body dimensions: Ø51x120mm
Tolerance: ±20%
Service life: 3000h
Operating temperature: -25...85°C
Manufacturer series: SWL
Operating current: 5A
Height: 120mm
Diameter: 51mm
Написати відгук
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 1500uF; 450VDC; Ø51x120mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SNAP-IN, Capacitance: 1.5mF, Operating voltage: 450V DC, Body dimensions: Ø51x120mm, Tolerance: ±20%, Service life: 3000h, Operating temperature: -25...85°C, Manufacturer series: SWL, Operating current: 5A, Height: 120mm, Diameter: 51mm.