Продукція > KYOCERA AVX > SWLE190123M400B
SWLE190123M400B
SWLE190123M400B KYOCERA AVX
SWL-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: SERIES: SWL/ CASE: E19/ CAP: 012
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 3.543" Dia (90.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.252" (31.80mm)
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 7.598" (193.00mm)
Capacitance: 12 mF
Voltage - Rated: 400 V
Ripple Current @ Low Frequency: 20.7 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 28.98 A @ 10 kHz
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SERIES: SWL/ CASE: E19/ CAP: 012, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 3.543" Dia (90.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.252" (31.80mm), Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 7.598" (193.00mm), Capacitance: 12 mF, Voltage - Rated: 400 V, Ripple Current @ Low Frequency: 20.7 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 28.98 A @ 10 kHz.