Продукція > KYOCERA AVX > SWNB105102M450B
SWNB105102M450B
SWNB105102M450B KYOCERA AVX
SWN-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: SERIES: SWN/ CASE: B10/ CAP: 510
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 2.031" Dia (51.60mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.874" (22.20mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 153mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 4.252" (108.00mm)
Capacitance: 1 mF
Voltage - Rated: 450 V
Ripple Current @ Low Frequency: 4.3 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 6.02 A @ 3 kHz
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SERIES: SWN/ CASE: B10/ CAP: 510, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 2.031" Dia (51.60mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.874" (22.20mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 153mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 4.252" (108.00mm), Capacitance: 1 mF, Voltage - Rated: 450 V, Ripple Current @ Low Frequency: 4.3 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 6.02 A @ 3 kHz.