Продукція > KYOCERA AVX > SWNC105333M063B
SWNC105333M063B KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 33000uF; 63VDC; Ø64.3x105mm
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 33mF
Operating voltage: 63V DC
Mounting: SNAP-IN
Manufacturer series: SWN
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -25...105°C
Diameter: 64.3mm
Body dimensions: Ø64.3x105mm
Height: 105mm
Service life: 2000h
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 33000uF; 63VDC; Ø64.3x105mm, Type of capacitor: electrolytic, Capacitance: 33mF, Operating voltage: 63V DC, Mounting: SNAP-IN, Manufacturer series: SWN, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -25...105°C, Diameter: 64.3mm, Body dimensions: Ø64.3x105mm, Height: 105mm, Service life: 2000h.