Продукція > KYOCERA AVX > SWNC143472M350B
SWNC143472M350B
SWNC143472M350B KYOCERA AVX
SWN-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: SERIES: SWN/ CASE: C14/ CAP: 347
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 2.531" Dia (64.30mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.110" (28.20mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 48mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 5.748" (146.00mm)
Capacitance: 4.7 mF
Voltage - Rated: 350 V
Ripple Current @ Low Frequency: 7.2 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 10.08 A @ 3 kHz
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SERIES: SWN/ CASE: C14/ CAP: 347, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 2.531" Dia (64.30mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.110" (28.20mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 48mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 5.748" (146.00mm), Capacitance: 4.7 mF, Voltage - Rated: 350 V, Ripple Current @ Low Frequency: 7.2 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 10.08 A @ 3 kHz.