Продукція > KYOCERA AVX > SWND100332M450B
SWND100332M450B
SWND100332M450B KYOCERA AVX
SWN-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: SERIES: SWN/ CASE: D10/ CAP: 033
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 3.028" Dia (76.90mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.248" (31.70mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 51mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 4.055" (103.00mm)
Capacitance: 3.3 mF
Voltage - Rated: 450 V
Ripple Current @ Low Frequency: 10.1 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 14.14 A @ 3 kHz
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SERIES: SWN/ CASE: D10/ CAP: 033, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 3.028" Dia (76.90mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.248" (31.70mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 51mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 4.055" (103.00mm), Capacitance: 3.3 mF, Voltage - Rated: 450 V, Ripple Current @ Low Frequency: 10.1 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 14.14 A @ 3 kHz.