Продукція > KYOCERA AVX > SWNE196153M350B
SWNE196153M350B
SWNE196153M350B KYOCERA AVX
SWN-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: SERIES: SWN/ CASE: E19/ CAP: 615
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 3.583" Dia (91.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.248" (31.70mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 24mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 7.835" (199.00mm)
Capacitance: 15 mF
Voltage - Rated: 350 V
Ripple Current @ Low Frequency: 18.3 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 25.62 A @ 3 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SERIES: SWN/ CASE: E19/ CAP: 615, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 3.583" Dia (91.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.248" (31.70mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 24mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 7.835" (199.00mm), Capacitance: 15 mF, Voltage - Rated: 350 V, Ripple Current @ Low Frequency: 18.3 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 25.62 A @ 3 kHz.