Продукція > KYOCERA AVX > SWNE220103M450B
SWNE220103M450B
SWNE220103M450B KYOCERA AVX
SWN-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: SERIES: SWN/ CASE: E22/ CAP: 010
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 3.583" Dia (91.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.248" (31.70mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 21mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 8.780" (223.00mm)
Capacitance: 10 mF
Voltage - Rated: 450 V
Ripple Current @ Low Frequency: 18.8 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 26.32 A @ 3 kHz
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SERIES: SWN/ CASE: E22/ CAP: 010, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 3.583" Dia (91.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.248" (31.70mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 21mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 8.780" (223.00mm), Capacitance: 10 mF, Voltage - Rated: 450 V, Ripple Current @ Low Frequency: 18.8 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 26.32 A @ 3 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SWNE220103M450B Виробник : KYOCERA AVX SWN-Series.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 10000UF 450V 20%