Продукція > VIKING > SWR13JTEU2700
SWR13JTEU2700
SWR13JTEU2700 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 1210; 270Ω; 500mW; ±5%; 200V; -55÷125°C
Mounting: SMD
Case - inch: 1210
Power: 0.5W
Operating temperature: -55...125°C
Type of resistor: thick film
Tolerance: ±5%
Conform to the norm: AEC-Q200
Case - mm: 3225
Operating voltage: 200V
Max. overload voltage: 400V
Resistance: 270Ω
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 1210; 270Ω; 500mW; ±5%; 200V; -55÷125°C, Mounting: SMD, Case - inch: 1210, Power: 0.5W, Operating temperature: -55...125°C, Type of resistor: thick film, Tolerance: ±5%, Conform to the norm: AEC-Q200, Case - mm: 3225, Operating voltage: 200V, Max. overload voltage: 400V, Resistance: 270Ω.