SWS1446D48A-32.768K
SWS1446D48A-32.768K Suntsu Electronics, Inc
SWS144-Series.pdf
Виробник: Suntsu Electronics, Inc
Description: CRYSTAL 32.768KHZ 6PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SOJ, 2.29mm pitch
Load Capacitance: 6pF
Size / Dimension: 0.378" L x 0.160" W (9.60mm x 4.06mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 50 kOhms
Frequency: 32.768 kHz
на замовлення 14000 шт:
Написати відгук
Description: CRYSTAL 32.768KHZ 6PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SOJ, 2.29mm pitch, Load Capacitance: 6pF, Size / Dimension: 0.378" L x 0.160" W (9.60mm x 4.06mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: kHz Crystal (Tuning Fork), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 50 kOhms, Frequency: 32.768 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SWS1446D48A-32.768K SWS1446D48A-32.768K Виробник : Suntsu Electronics, Inc SWS144-Series.pdf Description: CRYSTAL 32.768KHZ 6PF SMD
Packaging: Bulk
Load Capacitance: 6pF
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.142" (3.60mm)
Frequency: 32.768 kHz
на замовлення 868 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Packaging: Cut Tape (CT)
Load Capacitance: 6pF
Frequency Tolerance: ±20ppm
Frequency: 32.768 kHz