SWS8346D16-32.768KT
SWS8346D16-32.768KT Suntsu Electronics, Inc.
SWS834-Series.pdf
Виробник: Suntsu Electronics, Inc.
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SOJ, 5.50mm pitch
Load Capacitance: 6pF
Size / Dimension: 0.315" L x 0.150" W (8.00mm x 3.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 50 kOhms
Frequency: 32.768 kHz
на замовлення 49421 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SOJ, 5.50mm pitch, Load Capacitance: 6pF, Size / Dimension: 0.315" L x 0.150" W (8.00mm x 3.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: kHz Crystal (Tuning Fork), Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 50 kOhms, Frequency: 32.768 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SWS8346D16-32.768KT SWS8346D16-32.768KT Виробник : Suntsu Electronics, Inc. SWS834-Series.pdf Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
Packaging: Bulk
Load Capacitance: 6pF
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 32.768 kHz