Продукція > AVX > SXP2GC223KAA
SXP2GC223KAA
SXP2GC223KAA AVX
SXP-315776.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 2000volts 22000pF 10% VHT
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 2kV .022uF VHT/X7R 1 0 % 5.08 mm.
Інші пропозиції SXP2GC223KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SXP2GC223KAA SXP2GC223KAA Виробник : KYOCERA AVX SXP_Style-3165199.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 2kV .022uF VHT/X7R 1 0 % 5.08 mm