SXP4SC224KAA
SXP4SC224KAA KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1.5kV .22uF VHT/X7R 10 % 19.8 mm
на замовлення 57 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SXP4SC224KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SXP4SC224KAA SXP4SC224KAA Виробник : AVX SXP-315776.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1500volts 220000pF 10% VHT