Продукція > SUNTSU ELECTRONICS > SXT11410CC17-32.000M
SXT11410CC17-32.000M Suntsu Electronics
Виробник: Suntsu Electronics
Crystal 32MHz ±25ppm (Tol) ±25ppm (Stability) 10pF FUND 100Ohm Medical 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
на замовлення 250 шт:
Написати відгук