SXT1149BA17-27.000M
SXT1149BA17-27.000M Suntsu Electronics, Inc.
SXT114-Series-3.pdf
Виробник: Suntsu Electronics, Inc.
Description: CRYSTAL 27.000MHZ 9 PF SMD
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Crystal 27MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 9pF FUND 150Ohm Medical 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SXT1149BA17-27.000M Виробник : Suntsu Electronics SXT114-Series-3.pdf Crystal 27MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 9pF FUND 150Ohm Medical 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R