SXT1149DA17-26.000M
SXT1149DA17-26.000M Suntsu Electronics, Inc.
SXT114-Series.pdf
Виробник: Suntsu Electronics, Inc.
Description: CRYSTAL 26.000MHZ 9 PF SMD
на замовлення 4500 шт:
Написати відгук
Crystal 26MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 9pF FUND 150Ohm Medical 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SXT1149DA17-26.000M Виробник : Suntsu Electronics SXT114-Series.pdf Crystal 26MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 9pF FUND 150Ohm Medical 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R