SY100EL33LZG-TR
SY100EL33LZG-TR Microchip Technology
SY100EL33L-Data-Sheet-20006076A.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: IC DIVIDER BY 4 1-BIT 8SOIC
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Elements: 1
Logic Type: Divide-by-4
Reset: Asynchronous
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Trigger Type: Positive, Negative
Supplier Device Package: 8-SOIC
Part Status: Active
Voltage - Supply: 3.3 V ~ 5 V
Count Rate: 4.2 GHz
Number of Bits per Element: 2
на замовлення 253 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC DIVIDER BY 4 1-BIT 8SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Number of Elements: 1, Logic Type: Divide-by-4, Reset: Asynchronous, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Trigger Type: Positive, Negative, Supplier Device Package: 8-SOIC, Part Status: Active, Voltage - Supply: 3.3 V ~ 5 V, Count Rate: 4.2 GHz, Number of Bits per Element: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SY100EL33LZG-TR SY100EL33LZG-TR Виробник : Microchip Technology SY100EL33L_Data_Sheet_20006076A.pdf Clock Drivers & Distribution 3.3V /4 Divider
на замовлення 1157 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
SY100EL33LZGTR Виробник : MICREL 0532
на замовлення 409 шт:
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Elements: 1
Logic Type: Divide-by-4
Reset: Asynchronous
Part Status: Active
Voltage - Supply: 3.3 V ~ 5 V
Count Rate: 4.2 GHz