SZ5KASMC13AT3G
SZ5KASMC13AT3G Littelfuse Inc.
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: TVS DIODE 13VWM 21.5VC SMC
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C (TJ)
Applications: Automotive
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 232.6A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 13V
Supplier Device Package: SMC
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 14.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.5V
Power - Peak Pulse: 5000W (5kW)
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 13VWM 21.5VC SMC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C (TJ), Applications: Automotive, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 232.6A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 13V, Supplier Device Package: SMC, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 14.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.5V, Power - Peak Pulse: 5000W (5kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SZ5KASMC13AT3G SZ5KASMC13AT3G Виробник : Littelfuse Inc. Description: TVS DIODE 13VWM 21.5VC SMC
Type: Zener
Applications: Automotive
Supplier Device Package: SMC
Unidirectional Channels: 1