SZ5KASMC15CAT3G
SZ5KASMC15CAT3G Littelfuse Inc.
littelfuse-tvs-diode-sz5kasmc-datasheet?assetguid=d6ca4fba-7766-4e2c-84d4-986428338a63
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMC
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 204.9A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V
Supplier Device Package: SMC
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24.4V
Power - Peak Pulse: 5000W (5kW)
Qualification: AEC-Q101
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 204.9A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V, Supplier Device Package: SMC, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 16.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24.4V, Power - Peak Pulse: 5000W (5kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.