SZMM3Z30VT1GX
SZMM3Z30VT1GX Nexperia USA Inc.
SZMM3Z_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 30V 300MW SOD323
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 30 V
Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 300 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 21 V
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 42000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 30V 300MW SOD323, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 30 V, Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323, Grade: Automotive, Part Status: Active, Power - Max: 300 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 21 V, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SZMM3Z30VT1GX SZMM3Z30VT1GX Виробник : Nexperia SZMM3Z_SER.pdf Zener Diodes SZMM3Z30VT1G/SOD323/SOD2
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
SZMM3Z30VT1GX SZMM3Z30VT1GX Виробник : Nexperia USA Inc. SZMM3Z_SER.pdf Description: DIODE ZENER 30V 300MW SOD323
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 300 mW