SZMM5Z22VT5GF
SZMM5Z22VT5GF Nexperia USA Inc.
SZMM5Z_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 22V 300MW SOD523
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Package / Case: SC-79, SOD-523
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 22 V
Impedance (Max) (Zzt): 55 Ohms
Supplier Device Package: SOD-523
Part Status: Active
Power - Max: 300 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 15.4 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NEXPERIA - SZMM5Z22VT5GF - Zener-Diode, 22 V, 300 mW, SC-79, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage, tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: SC-79, rohsCompliant: YES, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q101, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Verlustleistung: 300mW, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: SZMM5Z Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Zener-Spannung, nom.: 22V, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SZMM5Z22VT5GF SZMM5Z22VT5GF Виробник : NEXPERIA SZMM5Z_SER.pdf Description: NEXPERIA - SZMM5Z22VT5GF - Zener-Diode, 22 V, 300 mW, SC-79, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: SC-79
rohsCompliant: YES
Diodenmontage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q101
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 300mW
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: SZMM5Z Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Zener-Spannung, nom.: 22V
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
SZMM5Z22VT5GF SZMM5Z22VT5GF Виробник : Nexperia USA Inc. SZMM5Z_SER.pdf Description: DIODE ZENER 22V 300MW SOD523
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Package / Case: SC-79, SOD-523
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 55 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 300 mW
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Мінімальне замовлення: 27
SZMM5Z22VT5GF SZMM5Z22VT5GF Виробник : NEXPERIA 3207667.pdf Description: NEXPERIA - SZMM5Z22VT5GF - Zener-Diode, 22 V, 300 mW, SC-79, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: SC-79
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q101
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 300mW
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: SZMM5Z Series
Zener-Spannung, nom.: 22V
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Мінімальне замовлення: 62
SZMM5Z22VT5GF SZMM5Z22VT5GF Виробник : Nexperia SZMM5Z_SER.pdf Zener Diodes ZENER SOD-523 .3W 22V