SZMM5Z2V7T5GF
SZMM5Z2V7T5GF Nexperia USA Inc.
SZMM5Z_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 2.7V 300MW SOD523
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Package / Case: SC-79, SOD-523
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 2.7 V
Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms
Supplier Device Package: SOD-523
Part Status: Active
Power - Max: 300 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 20 µA @ 1 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 2.7V 300MW SOD523, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: SC-79, SOD-523, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 2.7 V, Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms, Supplier Device Package: SOD-523, Part Status: Active, Power - Max: 300 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 20 µA @ 1 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SZMM5Z2V7T5GF SZMM5Z2V7T5GF Виробник : Nexperia USA Inc. SZMM5Z_SER.pdf Description: DIODE ZENER 2.7V 300MW SOD523
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Package / Case: SC-79, SOD-523
Mounting Type: Surface Mount
Part Status: Active
Power - Max: 300 mW