T0050100699
T0050100699 Apex Tool Group
weller.php?action=send&modul_erp_article__lang=us&modul_erp_article__main_nr=54804
Виробник: Apex Tool Group
Description: RTM 010 S MS TIP CHISEL 1.0X0.3
Packaging: Bag
For Use With/Related Products: WMRP, WMRP-MS, WXMP, WXMP-MS
Length: 0.709" (18.01mm)
Width: 0.039" (1.00mm)
Height: 0.012" (0.30mm)
Tip Shape: Chisel
Tip Type: Soldering
на замовлення 107 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RTM 010 S MS TIP CHISEL 1.0X0.3, Packaging: Bag, For Use With/Related Products: WMRP, WMRP-MS, WXMP, WXMP-MS, Length: 0.709" (18.01mm), Width: 0.039" (1.00mm), Height: 0.012" (0.30mm), Tip Shape: Chisel, Tip Type: Soldering.