Продукція > AEM > T0603FF0250TM
T0603FF0250TM
T0603FF0250TM AEM
3200534.pdf
Виробник: AEM
Description: AEM - T0603FF0250TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 250 mA, Sehr flink, 35 V, 65 V, 0603 [Metrisch: 1608]
tariffCode: 85361090
Schaltvermögen DC-Strom: 13A
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: 35V
Nennspannung, V DC: 65V
Auslöseverhalten: Sehr flink
Bauform - Sicherung: 0603 [Metrisch: 1608]
Schaltvermögen AC-Strom: 50A
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 250mA
SVHC: To Be Advised
на замовлення 5055 шт:
Написати відгук
Description: AEM - T0603FF0250TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 250 mA, Sehr flink, 35 V, 65 V, 0603 [Metrisch: 1608], tariffCode: 85361090, Schaltvermögen DC-Strom: 13A, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: N, usEccn: EAR99, Nennspannung V AC: 35V, Nennspannung, V DC: 65V, Auslöseverhalten: Sehr flink, Bauform - Sicherung: 0603 [Metrisch: 1608], Schaltvermögen AC-Strom: 50A, euEccn: NLR, Sicherungsstrom: 250mA, Produktpalette: TF-FUSE FF Series, productTraceability: No, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T0603FF0250TM T0603FF0250TM Виробник : AEM 3200534.pdf Description: AEM - T0603FF0250TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 250 mA, Sehr flink, 35 V, 65 V, 0603 [Metrisch: 1608]
tariffCode: 85361090
Schaltvermögen DC-Strom: 13A
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: 35V
Nennspannung, V DC: 65V
Auslöseverhalten: Sehr flink
Schaltvermögen AC-Strom: 50A
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 250mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 49
T0603FF0250TM T0603FF0250TM Виробник : AEM Components AEM-T0603FF.pdf Description: THIN FILM FUSE, 65VDC, .25A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W x 0.012" H (1.60mm x 0.81mm x 0.30mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 90°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cURus
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A AC, 13A DC
Current Rating (Amps): 250 mA
Voltage Rating - AC: 35 V
Voltage Rating - DC: 65 V
Melting I²t: 0.0016
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cURus
Current Rating (Amps): 250 mA
Voltage Rating - AC: 35 V
Voltage Rating - DC: 65 V