Продукція > AEM > T0603HI0500TM
T0603HI0500TM
T0603HI0500TM AEM
3200535.pdf
Виробник: AEM
Description: AEM - T0603HI0500TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 500 mA, Hohe Beständigkeit gegen Einschaltströme, 35 V, 65 V
tariffCode: 85361090
Schaltvermögen DC-Strom: 13A
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: 35VAC
Nennspannung, V DC: 65VDC
Auslöseverhalten: Hohe Beständigkeit gegen Einschaltströme
Bauform - Sicherung: 0603 [Metrisch: 1608]
Schaltvermögen AC-Strom: 50A
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 500mA
Produktpalette: TF-FUSE HI Series
productTraceability: No
SVHC: To Be Advised
на замовлення 5890 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AEM - T0603HI0500TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 500 mA, Hohe Beständigkeit gegen Einschaltströme, 35 V, 65 V, tariffCode: 85361090, Schaltvermögen DC-Strom: 13A, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Nennspannung V AC: 35V, Nennspannung, V DC: 65V, Auslöseverhalten: Hohe Beständigkeit gegen Einschaltströme, Bauform - Sicherung: 0603 [Metrisch: 1608], Schaltvermögen AC-Strom: 50A, euEccn: NLR, Sicherungsstrom: 500mA, Produktpalette: TF-FUSE HI Series, productTraceability: No, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T0603HI0500TM T0603HI0500TM Виробник : AEM AEM-T0603HI.pdf Description: AEM - T0603HI0500TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 500 mA, Hohe Beständigkeit gegen Einschaltströme, 35 V, 65 V
tariffCode: 85361090
Schaltvermögen DC-Strom: 13A
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: 35V
Nennspannung, V DC: 65V
Schaltvermögen AC-Strom: 50A
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 500mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 44
T0603HI0500TM T0603HI0500TM Виробник : AEM Components AEM-T0603HI.pdf Description: THIN FILM FUSE, 65VDC, .5A
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W x 0.014" H (1.60mm x 0.81mm x 0.36mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 90°C
Response Time: Slow Blow
Approval Agency: cURus
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A AC, 13A DC
Current Rating (Amps): 500 mA
Voltage Rating - AC: 35 V
Voltage Rating - DC: 65 V
Melting I²t: 0.019
Мінімальне замовлення: 5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Slow Blow
Approval Agency: cURus
Current Rating (Amps): 500 mA
Voltage Rating - AC: 35 V
Voltage Rating - DC: 65 V