Продукція > KEMET > T140B106K035AT
T140B106K035AT
T140B106K035AT KEMET
KEM_T2034_T140_AXIAL_T242-3317020.pdf
Виробник: KEMET
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35volts 10uF 10%
на замовлення 52 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT AXL 125C, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.185" Dia x 0.474" L (4.70mm x 12.04mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 2Ohm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: B, Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T140B106K035AT T140B106K035AT Виробник : KEMET T140B106K035AT Description: CAP TANT AXL 125C
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.185" Dia x 0.474" L (4.70mm x 12.04mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 2Ohm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: B
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 35 V