Продукція > KEMET > T140B186M030ASTR
T140B186M030ASTR
T140B186M030ASTR Kemet
kem_t2034_t140_axial_t242.pdf
Виробник: Kemet
Cap Tant Solid 18uF 30V 20% (4.7 X 12.04mm) Axial 2 Ohm 125°C T/R
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T140B186M030ASTR T140B186M030ASTR Виробник : KEMET KEM_T2034_T140_AXIAL_T242-3317020.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 30volts 18uF 20%