Продукція > KEMET > T140B396M015AS
T140B396M015AS
T140B396M015AS Kemet
f3100_tahermseal.pdf
Виробник: Kemet
Cap Tant Solid 39uF 15V 20% (4.7 X 12.04mm) Axial 1.6 Ohm 125°C Bulk
Написати відгук
Інші пропозиції T140B396M015AS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T140B396M015AS T140B396M015AS Виробник : KEMET KEM_T2034_T140_AXIAL_T242-3317020.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 15volts 39uF 20%