Продукція > KEMET > T140B565K060AS
T140B565K060AS
T140B565K060AS Kemet
f3100_tahermseal.pdf
Виробник: Kemet
Cap Tant Solid 5.6uF 60V 10% (4.7 X 12.04mm) Axial 2.5 Ohm 125°C Bulk
Написати відгук
Інші пропозиції T140B565K060AS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T140B565K060AS T140B565K060AS Виробник : KEMET KEM_T2034_T140_AXIAL_T242-3317020.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 60volts 5.6uF 10%