Продукція > KEMET > T140D107K035ASTR
T140D107K035ASTR
T140D107K035ASTR Kemet
kem_t2034_t140_axial_t242.pdf
Виробник: Kemet
Cap Tant Solid 100uF 35V 10% (8.92 X 19.96mm) Axial 0.5 Ohm 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T140D107K035ASTR T140D107K035ASTR Виробник : Kemet kem_t2034_t140_axial_t242.pdf Cap Tant Solid 100uF 35V 10% (8.92 X 19.96mm) Axial 0.5 Ohm 125°C T/R