T18-2VNFF100IR-Q8
T18-2VNFF100IR-Q8 Banner Engineering Corporation
201875.pdf
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: T18-2 IR 100MM NPN M12 4PIN
Packaging: Bulk
Sensing Distance: 328.084' (100m)
Sensing Method: Background Suppression
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Output Configuration: NPN - Dark-ON/Light-ON - Selectable
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Response Time: 2ms, 2ms
Ingress Protection: IP67, IP68, IP69, IEC, NEMA 6P
Connection Method: Connector
Light Source: Infrared
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: T18-2 IR 100MM NPN M12 4PIN, Packaging: Bulk, Sensing Distance: 328.084' (100m), Sensing Method: Background Suppression, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Output Configuration: NPN - Dark-ON/Light-ON - Selectable, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Response Time: 2ms, 2ms, Ingress Protection: IP67, IP68, IP69, IEC, NEMA 6P, Connection Method: Connector, Light Source: Infrared.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T18-2VNFF100IR-Q8 T18-2VNFF100IR-Q8 Виробник : Banner Engineering 201875.pdf Photoelectric Sensors T18-2 Series: IR Fixed Field; Range: 100 mm; Input: 10-30 V dc; Outputs: Complementary NPN; 4-pin M12 Integral QD