T18-2VPFF100IR-Q8
T18-2VPFF100IR-Q8 Banner Engineering Corporation
201875.pdf
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: T18-2 SERIES: IR FIXED FIELD
Packaging: Bag
Sensing Distance: 3.937" (100mm)
Sensing Method: Background Suppression
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Output Configuration: PNP - Dark-ON/Light-ON - Selectable
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Response Time: 1.5ms
Ingress Protection: IP67, IP69K, IEC, NEMA 6P
Connection Method: Connector
Light Source: Infrared (870nm)
Part Status: Active
на замовлення 29 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: T18-2 SERIES: IR FIXED FIELD, Packaging: Bag, Sensing Distance: 3.937" (100mm), Sensing Method: Background Suppression, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Output Configuration: PNP - Dark-ON/Light-ON - Selectable, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Response Time: 1.5ms, Ingress Protection: IP67, IP69K, IEC, NEMA 6P, Connection Method: Connector, Light Source: Infrared (870nm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T18-2VPFF100IR-Q8 T18-2VPFF100IR-Q8 Виробник : Banner Engineering 201875.pdf Photoelectric Sensors T18-2 Series: IR Fixed Field; Range: 100 mm; Input: 10-30 V dc; Outputs: Complementary PNP; 4-pin M12 Integral QD