Продукція > VISHAY > T18204KT10
T18204KT10
T18204KT10 Vishay
t18.pdf
Виробник: Vishay
Res Cermet Trimmer 200K Ohm 10% 0.75W(3/4W) 15(Elec)/18(Mech)Turns 2.5mm (20.5 X 4.8 X 6.4mm) Pin Thru-Hole Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 200K OHM 0.75W PC PIN, Packaging: Tube, Power (Watts): 0.75W, 3/4W, Tolerance: ±10%, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: Side Adjustment, Size / Dimension: Rectangular - 0.252" x 0.189" Face (6.40mm x 4.80mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Cermet, Resistance: 200 kOhms, Number of Turns: 15.0.
Інші пропозиції T18204KT10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T18204KT10 T18204KT10 Виробник : Vishay Sfernice t18.pdf Description: TRIMMER 200K OHM 0.75W PC PIN
Packaging: Tube
Power (Watts): 0.75W, 3/4W
Tolerance: ±10%
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: Side Adjustment
Size / Dimension: Rectangular - 0.252" x 0.189" Face (6.40mm x 4.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Termination Style: PC Pins
Resistive Material: Cermet
Resistance: 200 kOhms