T18205KT10
T18205KT10 Vishay / Sfernice
t18.pdf
Виробник: Vishay / Sfernice
Trimmer Resistors - Through Hole 3/4" H/ADJ 2M
на замовлення 435 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Multiturn cermet trimmer; 2MR; 15 turns; THT; T18=M43P=89P=3006P; 19x4.8x6.4mm; power: 0.75W; tolerance: ±10%; 70ppm/°C; operating temperature: -55?125°C; IP67 T18205KT10 Vishay Trimmer PO T18205KT10, кількість в упаковці: 5 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T18205KT10 Виробник : Vishay t18.pdf Multiturn cermet trimmer; 2MR; 15 turns; THT; T18=M43P=89P=3006P; 19x4.8x6.4mm; power: 0.75W; tolerance: ±10%; 70ppm/°C; operating temperature: -55?125°C; IP67 T18205KT10 Vishay Trimmer PO T18205KT10
кількість в упаковці: 5 шт
на замовлення 50 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
T18205KT10 T18205KT10 Виробник : Vishay t18.pdf Res Cermet Trimmer 2M Ohm 10% 0.75W(3/4W) 15(Elec)/18(Mech)Turns 2.5mm (20.5 X 4.8 X 6.4mm) Pin Thru-Hole Tube