T18D108K075EZUS
T18D108K075EZUS Vishay Sprague
t18.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 1000UF 10% 75V AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Wet Tantalum
Package / Case: Axial, Can
Size / Dimension: 0.375" Dia x 1.062" L (9.52mm x 26.97mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: D
Part Status: Active
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 75 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 1000UF 10% 75V AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Wet Tantalum, Package / Case: Axial, Can, Size / Dimension: 0.375" Dia x 1.062" L (9.52mm x 26.97mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: D, Part Status: Active, Capacitance: 1000 µF, Voltage - Rated: 75 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T18D108K075EZUS T18D108K075EZUS Виробник : Vishay / Sprague t18.pdf Tantalum Capacitors - Wet 1000uF 10% 75V