T22C117M050CZS
T22C117M050CZS Vishay Sprague
t22.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: T22S117M050CCZ
Tolerance: ±20%
Features: Wet Tantalum
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.303" L x 0.280" W (7.70mm x 7.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.299" (7.60mm)
Capacitance: 110 µF
Voltage - Rated: 50 V
на замовлення 54 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: T22S117M050CCZ, Tolerance: ±20%, Features: Wet Tantalum, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.303" L x 0.280" W (7.70mm x 7.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.299" (7.60mm), Capacitance: 110 µF, Voltage - Rated: 50 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T22C117M050CZS T22C117M050CZS Виробник : Vishay / Sprague t22.pdf Tantalum Capacitors - Wet 110uF 50V 20% Non-EST, C Case
на замовлення 56 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
T22C117M050CZS T22C117M050CZS Виробник : Vishay Sprague t22.pdf Description: T22S117M050CCZ
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hermetically Sealed
Manufacturer Size Code: C
Capacitance: 110 µF
Voltage - Rated: 50 V