T22C686K050EZS
T22C686K050EZS Vishay Sprague
t22.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 68UF 10% 50V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Wet Tantalum
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.303" L x 0.280" W (7.70mm x 7.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.5Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.299" (7.60mm)
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 50 V
на замовлення 49 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 68UF 10% 50V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Wet Tantalum, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.303" L x 0.280" W (7.70mm x 7.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.5Ohm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.299" (7.60mm), Capacitance: 68 µF, Voltage - Rated: 50 V.
Інші пропозиції T22C686K050EZS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T22C686K050EZS T22C686K050EZS Виробник : Vishay Sprague t22.pdf Description: CAP TANT 68UF 10% 50V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Wet Tantalum
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hermetically Sealed
Manufacturer Size Code: C
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 50 V