T25D226M050CSZ Vishay Sprague
t25.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 22UF 20% 50V SMD
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 22uF 50volts 20% D Case.
Інші пропозиції T25D226M050CSZ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T25D226M050CSZ Виробник : Vishay Sprague t25.pdf Description: CAP TANT 22UF 20% 50V SMD
товару немає в наявності
T25D226M050CSZ Виробник : Vishay / Sprague t25-780715.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 22uF 50volts 20% D Case